HAKKIMIZDA

gunes gunes about us

Güneş & Güneş Hukuk Bürosu, 1999 yılında, yaratıcı hukuk anlayışı ve mesleğini sanatsal seviyeye taşıma yaklaşımı ile kalite standartlarını en üst düzeye taşıyarak; tarihi M.Ö. II. YY’a dayanan, dünyanın ilk demokratik yapısı olan Likya medeniyetinin beşiğinde; sanatın, kültürün ve doğanın birleştiği Antalya da faaliyet göstermektedir.

Güneş & Güneş ekibi, hukuka sadece mesleki düşünce ile değil, sanatsal bir titizlikle yaklaşmaktadır. Bizim için hukuk, en basit anlatımıyla; hakları korumanın yanı sıra, müvekkilimizi ve kendimizi anlatma biçimimizdir. Bu sebeple Güneş & Güneş; kitabı okuyan değil, kitabı yazan olmanın profesyonelliğinde; üretmenin ve yaratıcılığın farkında olarak, sürekli kendini geliştiren bir ekibe sahiptir.

Markalaşma ve kurumsal kültürü benimsemiş, pratik yönüyle olduğu kadar akademik yönüyle de kuvvetli, güncel hukuki gelişmelerin sürekli takip edildiği ve deneyim ile birleştirildiği hukuk bürosudur. Müvekkillerimizin ihtiyaçlarının profesyonel standartlarda, hızlı ve doğru şekilde yerine getirilmesi amaçlanmaktadır.

Avukat, Hukuk Bürosu, Danışmanlık ve Arabulucu olarak hizmet veren Güneş & Güneş, Uluslararası Avukat ve Uluslararası Hukuk Bürosu olarak da yılların verdiği engin bir tecrübeye sahiptir. Antalya dışında da birçok ofisiyle bölgesel hizmet veren Güneş & Güneş, Kemer / Antalya bölgesinde de yerli ve yabancı tüm müvekkillere birçok dilde Avukat ve Hukuk Bürosu hizmeti vermektedir.

Güneş & Güneş Hukuk Bürosu; Aile Hukuku, Birleşme ve Devralmalar, Doğrudan Yabancı Yatırımlar, İcra ve İflas Hukuku, Medeni Hukuk ve Miras Hukuku, Rekabet Hukuku, Sorumluluk ve Tazminat Hukuku, Şirket Borçlarının Yeniden Yapılandırması, Uluslararası Ticaret ve Gümrük Hukuku, Avrupa Birliği Hukuku, Ceza Hukuku, Fikri ve Sinai Haklar Hukuku, İdare Hukuku, Ortak Yatırım Girişimleri, Sağlık Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Tahkim, Vergi Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, Deniz Ticareti ve Taşıma Hukuku, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, İş Hukuku ve Sendikalar Hukuku, Otel Kira, Yönetim ve Finansman Sözleşmeleri, Sigorta & Reasürans, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Nafaka, Boşanma ve Yabancılar Hukuku gibi birçok hukuk dalında da profesyonel yapıda çalışmaktadır.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ